Gustaf Isander

Gustaf Isander
Gustaf Isander

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISANDER, Gustaf (1863-1929): Söder Mälarstrand, signerad o daterad 1923, etsning o torrnål, 31/182, 20x44 cm

Något gulnad

281142

2014-12-02