Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, "fliviken", signerad, 1986, färglitografi, 131/275, 53x76 cm

281144

2014-12-02