Cecilia Sikström litografi

Cecilia Sikström litografi
Cecilia Sikström litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Kvinnoporträtt, signerad Cecilia Sikström, 196/300, färglitografi, 48x38,5 cm

281145

2014-12-02