Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009): Den gröna cykeln, signerad Sven Lidberg, olja på pappannå, 29x23 cm
281146
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här