Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Den gröna cykeln, signerad Sven Lidberg, olja på pappannå, 29x23 cm

281146

2014-12-02