Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REKLAMSKYLT, Union Castle line, England, 1900-talets första hälft, ca 77x90 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Vågig, gulnader
281152
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här