Kapprumshylla gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, klädstång i mässing, dekor av fleuroner, krokar, dekor av kannelyrer, höjd ca 68, 105x32 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

281153

2014-12-02