Porslinsmask Greta Garbo

Porslinsmask Greta Garbo
Porslinsmask Greta Garbo
Porslinsmask Greta Garbo
Porslinsmask Greta Garbo

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGMASK, porslin, 1988, Clay Art, San Fransisco, USA, föreställande Greta Garbo, ca 23x16 cm, etikettmärkt
PROVENIENS: Ralph Lundsten

Ytliga krackeleringar

281156

2014-12-02