Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WAHLGREN, Anders (1861-1928): Troligen, Kobbar med sjöfågel, signerad A Wahlgren, olja på duk, 45x80 cm
Dukskada, lagningar
281158
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här