Anders Wahlgren oljemålning

Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning
Anders Wahlgren oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WAHLGREN, Anders (1861-1928): Troligen, Kobbar med sjöfågel, signerad A Wahlgren, olja på duk, 45x80 cm

Dukskada, lagningar

281158

2014-12-02