Marcus Collin akvarell

Marcus Collin akvarell
Marcus Collin akvarell
Marcus Collin akvarell
Marcus Collin akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIN, Marcus (1882-1966): Gårdsbild, signerad och daterad M Collin -17, akvarell, 32x35 cm
PROVENIENS: Galerie Hörhammer o/y

281160

2014-12-02