Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEAUTOMAT, Ernst Wendt, dekor av hamrad plåt, invändig belysning, höjd ca 71 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Slitage, ej funktionstestad
281167
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här