Göteborgsstolar
2014-12-02
281170
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 1 par, s k göteborgsstolar, 1900-tal, mahogny, sitthöjd 46 cm
Slitage, skador