Vitrinskåp Louis XV-stil

Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP med stenskiva, Louis XV-stil, 1900-talets början, delvis valnöt, höjd 143, 82x48 cm, nyckel finns

Fanérskador

281190

2014-12-02