Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, 1900-talets slut, troligen Italien, skinn, på metallben, höjd 45, längd 161x47 cm
Bruksslitage, smärre tryckskada
281196
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här