Bänk i skinn

Bänk i skinn
Bänk i skinn
Bänk i skinn
Bänk i skinn
Bänk i skinn
Bänk i skinn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄNK, 1900-talets slut, troligen Italien, skinn, på metallben, höjd 45, längd 161x47 cm

Bruksslitage, smärre tryckskada

281196

2014-12-02