Fat rött glas

Fat rött glas
Fat rött glas
Fat rött glas
Fat rött glas
Fat rött glas
Fat rött glas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, FAT 4 st, udda, SOCKERSKÅL med LOCK, rött glas, delvis förgylld och med emaljmåleri, fatens diameter ca 10-41 cm, kannans höjd 20 cm

Skador, Repor, slitage

281209

2014-12-02