Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, rokokostil, omkring 1900, dekor delvis förgylld och bronserad, pendel samt nyckel finns
Skador, slitage
281217
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här