Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, rokokostil, omkring 1900, dekor delvis förgylld och bronserad, pendel samt nyckel finns

Skador, slitage

281217

2014-12-08