Servisdelar Herta Bengtsson Blå eld
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SERVISDELAR, 22 st., Hertha Bengtsson, Rörstrand, "Blå Eld", i blått bestående av 6+6 mattallrikar (stora och små), 6 desserttallrikar, kanna, 2 skålar, 1 saltströare i rött
Obetydligt slitage, enstaka mindre nagg
281225
2014-12-02