Servisdelar Herta Bengtsson Blå eld

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVISDELAR, 22 st., Hertha Bengtsson, Rörstrand, "Blå Eld", i blått bestående av 6+6 mattallrikar (stora och små), 6 desserttallrikar, kanna, 2 skålar, 1 saltströare i rött

Obetydligt slitage, enstaka mindre nagg

281225

2014-12-02