Servisdelar Hertha Bengtsson Rörstrand Blå Eld
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERVISDELAR, 56 dlr, Hertha Bengtsson, Rörstrand, "Blå Eld", i rött, vitt och grått, bestående av 14 mattallrikar större, 19 mattallrikar mindre, 15 desserttallrikar, 8 djupa tallrikar
Obetydligt slitage, enstaka nagg
281226
2014-12-02