Servisdelar Hertha Bengtsson Rörstrand Blå Eld

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SERVISDELAR, 56 dlr, Hertha Bengtsson, Rörstrand, "Blå Eld", i rött, vitt och grått, bestående av 14 mattallrikar större, 19 mattallrikar mindre, 15 desserttallrikar, 8 djupa tallrikar

Obetydligt slitage, enstaka nagg

281226

2014-12-02