Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELMÖBEL, 1800-talets slut, nyrenässans, faner i valnöt, spegel med ljusarmar i förgylld mässing, hurtsar med lådor, höjd ca 176, 55x140 cm, nycklar medföljer
Slitage, senare nyckel
281231
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här