David Teniers hans art 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TENIERS, David, hans art (1700-tal): Interiör av taverna, olja på duk, 95,5x118,5 cm

Skador, krackeleringar, retuscher, dubblerad

281232

2014-12-02