Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TENIERS, David, hans art (1700-tal): Interiör av taverna, olja på duk, 95,5x118,5 cm
Skador, krackeleringar, retuscher, dubblerad
281232
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här