Piedestal 1800-tal

Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIEDESTAL, YTTERFODER, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, höjd ca 95 respektive 26 cm

Slitage, krackeleringar

281233

2014-12-02