Bengt Ribbentoft oljemålning Stockholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RIBBENTOFT, Bengt (samtida): Stockholm, signerad Bengt Ribbentoft, olja på duk, 22x16 cm

Kuntoraportti

281237

Päivämäärä:

2014-12-02