Bengt Ribbentoft oljemålning Stockholm
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RIBBENTOFT, Bengt (samtida): Stockholm, signerad Bengt Ribbentoft, olja på duk, 22x16 cm
Kuntoraportti
281237
Päivämäärä:
2014-12-02