Birger Simonsson oljemålning

Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMONSSON, Birger (1883-1938): "Vid Stallmästaregården", signerad av Ingrid Simonsson å dödsboets vägnar enligt etikett a tergo, olja på pannå, 37x45 cm

Skador i kanten

281255

2014-12-02