Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VÄRJA, svensk, 1680-års normaltyp för kavalleriet, blodränna med smedsstämplar, svärdfejarstämpel "L" på bygeln, längd 95 cm
Skador, slitage, personnummer märkt
281276
2014-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här