Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): "Kanske en clown", monogramsignerad BA, olja på duk, 118x100 cm
ÖVRIGT: Enligt uppgift inköpt på Österlen

281290

2014-12-03