Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LAMPA, omkring 1900, signerad G Mascogni (Italien1800/1900-tal), alabaster, dekor med två kvinnofigurer, höjd med skärm 84 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
281294
2014-12-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner