Lampa G Mascogni Italien

Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien
Lampa G Mascogni Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LAMPA, omkring 1900, signerad G Mascogni (Italien1800/1900-tal), alabaster, dekor med två kvinnofigurer, höjd med skärm 84 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar

281294

2014-12-02