Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WERNER, Alexander Friedrich (1827-1908): tillskriven, Studier, monogramsignerad AFW, olja på pannå, ca 20,5x35 cm
Smärre färgbortfall
281295
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här