Alexander friedrich Werner oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WERNER, Alexander Friedrich (1827-1908): tillskriven, Studier, monogramsignerad AFW, olja på pannå, ca 20,5x35 cm

Smärre färgbortfall

281295

2014-12-02