Dekorelement och fat

Dekorelement och fat
Dekorelement och fat
Dekorelement och fat
Dekorelement och fat

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, rokoko, FAT, 4 st, VÄGGHÄNGARE, 18/1900-tal bl a jugend, mässing, längd 15-24,5 cm

Slitage

281321

2014-12-02