Huvudjägarsvärd Borneo

Huvudjägarsvärd Borneo
Huvudjägarsvärd Borneo
Huvudjägarsvärd Borneo
Huvudjägarsvärd Borneo
Huvudjägarsvärd Borneo
Huvudjägarsvärd Borneo

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANDAU, Borneo, dekorerad klinga, skulpterat fäste i ben med dekorationer i hår, längd 61 cm

Slitage, skador

281338

2014-12-02