Åkdyna 1800-tal

Åkdyna 1800-tal
Åkdyna 1800-tal
Åkdyna 1800-tal
Åkdyna 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKDYNA, Skåne, 1800-tal, krabbasnår, bakstycke i rosengång, ca 48x97 cm

Skador, slitage

281350

2014-12-02