Johan Axel Forssman, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORSSMAN, Johan Axel (född 1817): Landskap med figurer, signerad J. A. Forssman, olja på duk, 31x47 cm

281352

2014-12-02