Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÅSKISTOR, NYCKLAR, smide, 1600-, 1700- resp 1800-tal, delvis med rik graverad dekor
Slitage, skador, ej funktionstestade
281362
2014-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här