Lås och nycklor

Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor
Lås och nycklor

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÅSKISTOR, NYCKLAR, smide, 1600-, 1700- resp 1800-tal, delvis med rik graverad dekor

Slitage, skador, ej funktionstestade

281362

2014-12-03