Bordslampa mässing
2014-12-03
281364
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, kupa i vit glasmassa, lamphuvud med gyro, höjd ca 57 cm
Slitage, omarbetad