Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, damarbandsur, "Constellation", 1990-tal, quartz, läderarmband, glasring i 18k med romerska siffror, läderarmband med originalspänne medföljande, diameter ca 19 mm
Bruksslitage
281404
2014-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här