Berndt Friberg miniatyrer Gustavsberg
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BERNDT FRIBERG, miniatyrvaser, 3 st., samt miniatyrskål, Gustavsberg 1960-tal, stengods, blank glasyr i oxblod, ljusblått, svart och grönt, signerade Friberg Gustavsbergs studio olika årtal, höjd 2,5 - 6 cm
281419
2014-12-04