Berndt Friberg miniatyrer Gustavsberg

Klubbat för:

1 700 SEK

3 500 SEK

BERNDT FRIBERG, miniatyrvaser, 3 st., samt miniatyrskål, Gustavsberg 1960-tal, stengods, blank glasyr i oxblod, ljusblått, svart och grönt, signerade Friberg Gustavsbergs studio olika årtal, höjd 2,5 - 6 cm

281419

2014-12-04