Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal, höjd 18 cm

Smärre bucklor

281424

2014-12-03