Herrarmbandsur Bulova 18 k guld

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BULOVA, Accutron, herrarmbandsur, stämgaffelverk, 1960/70-tal, datum, boett och armband av 18 k guld, plexiglas, diameter 34 mm, total vikt ca 81,5 g, originaletui och kartong samt etikett

Tavla med slitage

281433

2014-12-07