Gustav Edwall oljemålning

Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning
Gustav Edwall oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDWALL, Gustav (1902-1984): Fiskeläge, signerad och daterad Gust Edwall 1936, olja på duk, ca 51x55 cm

281434

2014-12-03