Lukturna 1800-talets slut
2014-12-03
281437
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LUKTURNA, 1800-talets slut, bemålat och bronserat porslin, signerad Daret, förgylld, höjd 38 cm
Lock saknas