Mikroskåp Seibert

Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert
Mikroskåp Seibert

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEIBERT MIKROSKOP, Tyskland 1900-talets första del, delvis mässing, med tillbehör i mahognyfodral

Delar saknas, slitage

281438

2014-12-03