Stilnovo, golvlampa, Italien

Stilnovo, golvlampa, Italien
Stilnovo, golvlampa, Italien
Stilnovo, golvlampa, Italien
Stilnovo, golvlampa, Italien

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STILNOVO, golvlampa, Italien, 1950-60-tal, svartlackerad metall och mässing, trekantig fotplatta i marmor, sex glaskupor i vitt och ljusblått, höjd 170 cm

Bruksslitage, slitage, en vit kupa sekundär

281440

2014-12-03