Tandemfordon 1910-tal

Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal
Tandemfordon 1910-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANDEMFORDON, för barn, 1910-tal, sk "Irich mail car", Tyskland, stomme i bemålat trä, ekrade metallhjul, längd 135 cm

Bruksslitage

281451

2014-12-03