Figurin Lisa Larson för Gustavsberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

281457

2014-12-06