Koppar empire

Koppar empire
Koppar empire
Koppar empire
Koppar empire
Koppar empire
Koppar empire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med fat, 3 st, empire, förgyllda, höjd 11-12 cm

En hänkel med lagning, smärre bortfall av förgyllning

281459

2014-12-03