Gorthe oljemålning

Gorthe oljemålning
Gorthe oljemålning
Gorthe oljemålning
Gorthe oljemålning
Gorthe oljemålning
Gorthe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PERSSON, Bror Edvin (1884-1953): Skånelänga vid damm i gryning, signerad Gorthe, olja på duk, 35x70 cm

281463

2014-12-03