Meissentallrikar

Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar
Meissentallrikar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st., Meissen, Tyskland 1700-tal, porslin, med målad polykrom dekor av ströblommor, diameter 24 cm

En med smärre kantlagning, smärre färgbortfall

281464

2014-12-03