Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICKLUND, Folke (1900-1986): "Morgondis", motiv från Lappland, signerad och daterad Folke Ricklund 36, olja på pannå, 38x46 cm

281482

2014-12-03